23948sdkhjf
Log ind eller opret for at gemme artikler
Få adgang til alt indhold på Metal Supply
Ingen binding eller kortoplysninger krævet
Gælder kun personlig abonnement.
Kontakt os for en virksomhedsløsning.
Del siden

Adding Engineering A/S

Adding Engineering er et ingeniørhus, med speciale i produktions- og energiteknik. Vi tilbyder:

  • Projektledelse
  • Teknisk projekteksekvering
  • Udviklingsopgaver
  • Procesoptimering
  • Automatisering
  • Interim ledelse
  • Site-Management i ind- og udland
  • Mekanisk konstruktion og tegning i Inventor, Solid Works, Siemens NX, m.v.
  • Elkonstruktion (systemdesign og PLC-programmering)

Vi hjælper typisk vores kunder med at styre større kritiske projekter i mål. Det kan f.eks. være i produktions- eller energivirksomheder, hvor man ikke selv har ressourcerne eller specialviden til at løse opgaven.

​Det er en udfordring for enhver virksomhed at have den rette bemanding, der kan klare både spidsbelastninger og specielle udfordringer. Med Adding Engineering som partner kan du i kortere eller længere perioder mande op med lige netop den type ingeniør, du har brug for. 

​Adding Engineering består af en række kompetente ingeniører med hver sin viden og erfaring. Vi tilbyder dig vores kompetencer som et plus til din virksomhed - i kortere eller længere tid.

​Vi kan arbejde internt eller eksternt, alt efter hvad der er mest hensigtsmæssigt for din virksomhed. Vi udfører opgaver på alle niveauer i organisationen.

Læs mere på: https://www.addingengineering.dk

Adding Engineering A/S
Gasværksvej 24
9000 Aalborg
Danmark
CVR nummer: DK32348955
50
Find os på

Kontaktpersoner

{{ contact.name }}
{{ contact.title }}
Indlæs flere

Virksomhedsportefølje

Indlæs flere
BREAKING
{{ article.headline }}
0.063