23948sdkhjf
Log ind eller opret for at gemme artikler
Få adgang til alt indhold på Metal Supply
Ingen binding eller kortoplysninger krævet
Gælder kun personlig abonnement.
Kontakt os for en virksomhedsløsning.

Ny medarbejder hos AVN Teknik A/S i Brøndby

Pr. 1. september 2008 er Cecilie Harder blevet ansat i AVN Teknik A/S i Brøndby som marketingkoordinator og salgssupporter.

Cecilie Harder kommer fra en stilling som salgsmedarbejder hos Clou-Thürmer A/S i Hvidovre, og før denne stilling var Cecilie Harder ansat som marketingkoordinator hos TITEX-PROTOTYP Norden.

Cecilie Harder skal styre AVN Tekniks marketingfunktion og sørge for, at virksomhedens marketingaktiviteter bliver afviklet i overensstemmelse med planerne på området.

En anden vigtig opgave, som Cecilie Harder skal beskæftige sig med, er at supportere virksomhedens kunder, når det gælder agenturerne TITEX, PROTOTYP og WALTER, som hun kender godt i forvejen - grundet én af sine tidligere ansættelser.

Kilde: AVN Teknik - http://www.avn.dk

BREAKING
{{ article.headline }}
0.11|instance-web03