REA ser tilbage på 3 stærke dage på HI-messen 2025
REA er vendt hjem fra HI-messen i Herning med masser af inspiration og nye relationer. Standen var velbesøgt, og dialogerne bar præg af både faglighed og nysgerrighed – præcis som vi håbede.
HI-messen 2025 er rundet af, og vi er vendt hjem med kufferten fuld af nye input, skarpe snakke og en masse god energi.
Tusind tak til alle, der lagde vejen forbi stand J7142. Det var en fornøjelse at møde både kendte og nye ansigter og få lov til at tale om dét, vi brænder for: CNC-bearbejdning, præcision og samarbejder, der holder i længden.
På standen viste vi blandt andet citater og udtalelser fra vores kunder, præsenteret på en stor LED-kube. Udtalelser, vi er stolte af, fordi de netop bekræfter dét, vi stræber efter hver dag: At gøre det ordentligt. I praksis. Ikke bare i ord.
Vi ser frem til at følge op på de mange gode samtaler og til at fortsætte dialogen med både nye og eksisterende samarbejdspartnere.
Tak for tre gode messedage og på gensyn.