23948sdkhjf
Log ind eller opret for at gemme artikler
Få adgang til alt indhold på Metal Supply
Ingen binding eller kortoplysninger krævet
Gælder kun personlig abonnement.
Kontakt os for en virksomhedsløsning.
Del siden
Annonce

Mindre specialdesignede elemente

Vi satte os sammen med tømreren, hvor vi skitserede hans ønsker og behov detaljeret ✏ Vores dygtige tekniker omsatte derefter konceptet til produktionsfiler til laserskæring af to pladedele og et rørstykke

🛠️ Vi kan også hjælpe med fremstilling af mindre specialdesignede elementer.

Vi er altid parate til at samarbejde og finde de optimale løsninger for vores kunder. For nylig fuldførte vi en opgave for en lokal tømrer, hvor vi specialfremstillede et beslag til en markise for at muliggøre fri bevægelighed under tagrenden og op i højden.

Vi satte os sammen med tømreren, hvor vi skitserede hans ønsker og behov detaljeret ✏ Vores dygtige tekniker omsatte derefter konceptet til produktionsfiler til laserskæring af to pladedele og et rørstykke. Disse dele blev efterfølgende samlet med en kraftig fuldsvejsning, så vi kan garantere emnernes holdbarhed og kvalitet.

Hos Hosta Industries A/S trives vi med at løse udfordringer – både store og små. Du er velkommen til at kontakte os for en uforpligtende samtale om dit næste projekt. 💼✨

Hosta Industries A/S
Gørtlervej 1
9320 Hjallerup
Brønderslev Kommune
Danmark
CVR nummer: DK14119094
BREAKING
{{ article.headline }}
0.078